Екскурзија 2019/20

Дана 20.6.2020. године реализована је екскурзија млађих разреда. Ученици су обишли манастире Манасију и Раваницу, а после тога су се упутили ка Јагодини где су ручали и посетили зоолошки врт, Музеј воштаних фигура и aква парк.

Затим су кренули ка Свилајнцу. Тамо су обишли Природњачки музеј и, након слободног времена, упутили се кући. Ученици виших разреда су ишли 21. и 22. јуна 2020. године на екскурзију. Првог дана су се упутили у Ниш. Посетили су логор Црвени крст и Народни музеј. У току слободног времена обишли су возићем нишку тврђаву, а затим су посетили шопинг центар „Форум“. Након тога су се упутули ка Ћеле кули и даље ка Нишкој бањи. Крајња дестинација тог дана билa је Власинско језеро. Преноћили су у хотелу „Нарцис“, а сутрадан су посетили Спомен костурницу у  Сурдулици и цркву надомак костурнице. Затим су се упутили ка Врању где су обишли Музеј кућу Боре Станковића и центар града. После ручка су посетили шопинг центар у Лесковцу „Capitol park“ и кренули кући.